Acuvue Oasys with Transitions Zobacz większy

Acuvue Oasys with Transitions 6 szt.

Nowy produkt

5-7 dni roboczych

ACUVUE® OASYS with Transitions™ to soczewki dwutygodniowe, będące jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku. Jako pierwsze łączą w sobie zdolność korekcji wzroku z ochroną oczu przed zbyt intensywnym i nagłym oświetleniem.

Więcej szczegółów

95,99 zł z VAT

 • Innowacyjna technologia, wbudowana w soczewkę

  Jednym z głównych elementów, które wyróżniają ACUVUE® OASYS with Transitions™ na tle innych soczewek kontaktowych to innowacyjna technologia w soczewce - nie tylko naniesiona na nią w formie powłoki. To sprawia, że korzystne właściwości szkieł kontaktowych utrzymują się przez jeszcze dłuższy czas. Soczewki nie zużywają się.

  Szybkie dostosowanie się wzroku do zmiennych warunków oświetleniowych

  Soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™ działają cały czas; stale pozostają czujne. W momencie pojawienia się dodatkowego źródła światła, aktywują się w mniej niż 60 sekund. Filtrują światło, zmieniając swoje zabarwienie i w ten sposób ułatwiają widzenie oraz eliminują konieczność nadmiernego mrugania, mrużenia oczu i zasłaniania ich dłonią. Dzięki temu rewelacyjnie sprawdzają się w trakcie nocnej jazdy samochodem - redukują poświatę i minimalizuję ryzyko oślepienia przed reflektory.

  Perfekcyjne widzenie

  Zastosowanie nowoczesnej technologii Light Intelligent Technology™ sprawiło, że soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™ gwarantują jeszcze lepszą jakość widzenia - z poprawionym kontrastem kolorów i oczywiście bez jakichkolwiek cieni, szumów, refleksów i zamglenia.

  Najlepsza ochrona przed promieniowaniem UV

  Każda soczewka ACUVUE® OASYS with Transitions™ została wzbogacona o kompleks nowoczesnych filtrów UV, które blokują blisko 100% szkodliwego promieniowania UVB i 99% promieniowania UVA. Efekt? Idealna, stała ochrona oczu przed niekorzystnym działaniem słońca.

  Jak pielęgnować soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™?

  Choć powyższe parametry zdecydowanie wyróżniają soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™ spośród innych, dostępnych na rynku, wymagają one takiej samej pielęgnacji - codziennego oczyszczenia przy pomocy przeznaczonego do tego płynu. Tylko wtedy pozwolą Ci cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem wynikającym z ich użytkowania. Płyny pielęgnacyjne znajdziesz oczywiście w ofercie naszego sklepu.

  Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS with Transitions™ to rozwiązanie idealne dla Ciebie, jeśli:

  • dużo czasu spędzasz przed ekranem komputera,

  • często jeździsz samochodem po zmroku,

  • uprawiasz wiele aktywności, w różnych miejscach - na zewnątrz i wewnątrz budynków,

  • w słoneczne dni często zdarza Ci się mrużyć oczy,

  • wiesz jak szkodliwe jest promieniowanie UV i chcesz podarować swoim oczom jak najlepszą ochronę przed nim,

  • cenisz sobie komfort z najwyższej półki - niewyczuwalność soczewki na oku i wyraźne, niezakłócone niczym widzenie,

  • nie zapominasz i nie masz problemu z codzienną pielęgnacją soczewek.

  Zobacz również inne soczewki z serii ACUVUE OASYS:

 • Moc-12.00 do +8.00
  Krzywizna8,4
  Średnica14,00
  Ilość soczewek w opakowaniu6 sztuk
  Termin realizacji5-7 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Acuvue Oasys with Transitions 6 szt.

Acuvue Oasys with Transitions 6 szt.

ACUVUE® OASYS with Transitions™ to soczewki dwutygodniowe, będące jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku. Jako pierwsze łączą w sobie zdolność korekcji wzroku z ochroną oczu przed zbyt intensywnym i nagłym oświetleniem.