Aveo 1-day 30 szt. Zobacz większy

Aveo 1-day 30 szt.

Nowy produkt

24 godziny

UWAGA!
Prosimy o kontakt przez e-mail przed złożeniem zamówienia w celu potwierdzenia dostępności wybranych mocy.

Więcej szczegółów

39,99 zł z VAT

 • Materiał:Omafilcon A
  Zawartość wody: 58%
  Krzywizna:8.6 mm
  Średnica:14.2 mm
  Grubość w centrum:      0.07 mm (@-3.00D)
  Moc (SPH):-0.50D to -6.00D (co 0.25D)
  -6.50D to -10.00D (co 0.50D)
  +0.50D to +4.00D (co 0.25D)
  +4.50D to +6.00D (co 0.50D)
  Dk/t:36,7
  Filtr UVTak
  Kolor soczewki:jasny niebieski

  Soczewki kontaktowe Aveo 1-Day są rozwiązaniem jednodniowym. Po ten model najchętniej sięgają użytkownicy, którzy chcą zapomnieć o codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Soczewki odznaczają się wysokim poziomem uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności, co pozytywnie przekłada się na komfort ich użytkowania. Rekomendowane są osobom z wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień oczami oraz alergikom. Opakowanie zawiera 30 sztuk, które wystarczą na pół miesiąca codziennego użytkowania.

  Zastosowanie soczewek Aveo 1-Day

  Aveo 1-Day to soczewki jednodniowe, które świetnie sprawdzają się w roli alternatywy dla tradycyjnej korekcji okularowej oraz innych rodzajów szkieł kontaktowych (tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych). Model w trybie jednodniowym pozwala cieszyć się komfortem użytkowania szkieł kontaktowych bez konieczności ich codziennej pielęgnacji.

  To rozwiązanie doceniane jest przez osoby prowadzące aktywny tryb życia, chodzące na basen, a także łączące różne formy korekcji wad wzroku. Soczewki jednodniowe świetnie spisują się zarówno do użytkowania codziennego, jak i sporadycznego. Ta forma korekcji polecana jest również osobom, które dopiero rozpoczynają aplikację soczewek.

  Aveo 1-Day produkowane są z myślą zarówno o dalekowidzach, jak i krótkowidzach – występują w mocach dodatnich i ujemnych. Chętnie wybierają je osoby z oczami wrażliwymi, podatnymi na infekcje i podrażnienia, jak również alergicy. Model ten doceniany jest przez użytkowników, którzy przebywają wiele godzin dziennie w klimatyzowanych pomieszczeniach, przed ekranami komputerów oraz uskarżających się na syndrom suchego oka.

  Cechy soczewek Aveo 1-Day

  Aveo 1-Day zostały wyprodukowane z hydrożelowego, elastycznego materiału, który szybko dopasowuje się do kształtu oka. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia ich z oczu. Omafilcon A ma zdolność do gromadzenia wody, zapobiegając wysuszeniu soczewki i oka. Aveo 1-Day to także:

  • wysoki poziom uwodnienia (58%),    

  • przepuszczalność tlenu na poziomie 36,7 Dk/t dla zapewnienia odpowiedniego dostępu powietrza oraz ograniczenia prawdopodobieństwa rozwoju infekcji czy wystąpienia podrażnień,    

  • filtry UVA/UVB dla ochrony wzroku przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym,

  • wysokiej jakości obraz w każdych warunkach i na każdą odległość (żywe barwy, wiernie odwzorowane kontrasty, brak cieni i refleksów),     

  • rozwiązanie dla oczu suchych, skłonnych do podrażnień i zaczerwienień,

  • brak konieczności codziennej pielęgnacji i używania specjalnych płynów do czyszczenia, dezynfekcji soczewek,

  • tryb jednodniowy dla osób, które z jakichś względów nie chcą lub nie mogą korzystać z soczewek dwutygodniowych, miesięcznych czy kwartalnych.

  Jak pielęgnować jednodniowe soczewki Aveo 1-Day?

  Aveo 1-Day jako soczewki jednodniowe są rozwiązaniem jednym z bardziej higienicznych. Ich pielęgnacja nie wymaga stosowania specjalnych płynów do czyszczenia i dezynfekcji. Użytkownik codziennie sięga po nową parę szkieł kontaktowych, a wieczorem zdjęte z oczu soczewki wyrzuca do kosza. Soczewki umieszczone są w blistrach w specjalnym płynie, który pozwala zachować ich właściwości. Jeżeli z jakiegoś z powodów musisz zdjąć soczewki (np. podczas pływania), to skorzystaj z pojemniczków na jednodniówki.

 • Moc-10,00 do +6,00
  Krzywizna8,6
  Średnica14,20
  Ilość soczewek w opakowaniu30 sztuk
  Termin realizacji24 godziny

Opinie

Napisz opinię

Aveo 1-day 30 szt.

Aveo 1-day 30 szt.

UWAGA!
Prosimy o kontakt przez e-mail przed złożeniem zamówienia w celu potwierdzenia dostępności wybranych mocy.

Zobacz także: