Acuvue 1-DAY Define 90 szt. Zobacz większy

1-DAY ACUVUE DEFINE 90 szt.

Nowy produkt

5 dni roboczych

UWAGA!
Produkcja produktu została zakończona. Niektóre moce jednak pozostają w naszym magazynie. Prosimy o kontakt przez e-mail przed złożeniem zamówienia.

Więcej szczegółów

192,50 zł z VAT

 • Jednodniowe soczewki 1-DAY ACUVUE DEFINE nie tylko zadbają o maksymalny komfort i bezpieczeństwo Twoich oczu ale również podkreślą ich piękno i wzmocnią naturalną barwę tęczówki.

  • okres noszenia: jednodniowe
  • wzmacniają naturalny kolor oczu
  • dostępne w mocach ujemnych i dodatnich
  • mocny filtr UV
  • nowatorska technologia LACREON
  • producent Johnson&Johnso

  Chcesz aby Twoje oczy zawsze wyglądały pięknie? Aby były błyszczące przez cały dzień i nieustannie wyglądały na świeże i wypoczęte? Aby naturalny kolor Twoich oczu był wyraźnie podkreślony, zwracając na siebie uwagę i przyciągając spojrzenia? Możesz to wszystko osiągnąć dzięki soczewkom kontaktowym 1-DAY ACUVUE DEFINE. Dzięki nowoczesnym technologiom i bogatemu doświadczeniu producenta- Johnson&Johnson powstały soczewki, które nie tylko zadbają o jakość widzenia i komfort noszenia ale sprawią również, że przez cały dzień Twoje oczy będą wyglądać zjawiskowo, przyciągając uwagę blaskiem i kolorem.

  ACUVUE DEFINE SĄ WYBOREM DLA CIEBIE JEŻELI:

  • chcesz podkreślić naturalne piękno swoich oczu oraz sprawić aby cały dzień wyglądały na wypoczęte i świeże;
  • często przebywasz w wymagającym środowisku jak pomieszcenia klimatyzowane, ogrzewane czy zapylone;
  • często zdarza Ci się odczuwać zmęczenie oczu w ciągu dnia;
  • wolisz soczewki jednorazowego użytku;
  • jesteś krótkowidzem albo dalekowidzem;
  • oczekujesz maksymalnej ochrony przed promieniowaniem UV.

  KOMFORT I PIĘKNO DZIĘKI NOWOCZESNYM TECHNOLOGIOM

  W soczewkach ACUVUE DEFINE wykorzystana została nowatorska technologia o nazwie LACREON, wcześniej wykorzystywana już w jednych z najpopularniejszych soczewek jednodniowych firmy J&J 1-DAY ACUVUE MOIST. Technologia LACREON jest odpowiedzialna za odpowiednie nawilżenie oczu przez cały okres użytkowania soczewki co jest gwarantem pełnego komfortu od rana do wieczora. Soczewki 1-DAY ACUVUE DEFINE wykorzystują również inną innowacyjną technologię pod nazwą Beauty-Wrapped-in-Comfort (BWIC). Jest ona odpowiedzialna za upiększające właściwości soczewek DEFINE. Wykorzystany w soczewkach pigment umieszczany jest pomiędzy dwoma warstwami, z których składa się soczewka, dzięki czemu nie ma on bezpośredniego kontaktu z powierzchnią Twojego oka. Dzięki temu Twoje oczy nie tylko będą wyglądać znakomicie ale również będą bezpieczne.

  PODKREŚL NATURALNY KOLOR TWOICH OCZU

  1-DAY ACUVUE DEFINE nie zmieniają koloru Twoich oczu, a podkreślają ich naturalny kolor. Dzieje się to poprzez wbudowany w soczewkę barwnik, który podkreśla pierścień rąbka tęczówki. Daje to efekt nieustannie pięknych, wypoczętych i błyszczących oczu. Soczewki ACUVUE DEFINE dostępne są u nas w różnych opcjach- od Ciebie zależy jaką wybierzesz. NATURAL SHIMMER intensyfikuje kolor tęczówki i nadaje głębię spojrzeniu. NATURAL SPARKLE- podkreśla blask oczu oferując efekt rozjaśnienia.

  NAJSKUTECZNIEJSZA OCHRONA PRZED PROMIENIAMI UV

  ACUVUE DEFINE posiadają jeden z najefektywniejszych filtrów UV wśród soczewek kontaktowych. Filtr w soczewkach DEFINE blokuje ~97% promieniowania UVB oraz 81% promieniowania UVA. Zapewnia to znakomitą ochronę przed negatywnymi skutkami promieniowania ultrafioletowego.

  SZUKASZ INNYCH SOCZEWEK 1-DAY ACUVUE?

  Soczewki ACUVUE DEFINE znajdziesz u nas również w opakowaniu zawierającym 30 soczewek. Jeśli szukasz innych soczewek z rodziny 1-DAY ACUVUE sprawdź: 1-DAY ACUVUE MOIST w opakowaniach 30 sztuk, 90 sztuk i 180 sztuk oraz 1-DAY ACUVUE TruEye w opakowaniach 30 sztuk, 90 sztuk i 180 sztuk.

  CZY SOCZEWKI 1-DAY ACUVUE DEFINE WYMAGAJĄ PIELĘGNACJI?

  Soczewki ACUVUE DEFINE to soczewki jednodniowe. Nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, nie jest konieczne używanie płynu do soczewek, ani pudełeczka do przechowywania. Po użyciu soczewki należy wyrzucić oraz następnego dnia założyć nowe.

 • Moc+1.00 do -9.00
  Krzywizna8,5
  Średnica14,20
  Ilość soczewek w opakowaniu90 sztuk
  Termin realizacji5 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2017-06-09

Znakomite!

Cudne te soczewki. Bardzo komfortowe, a oczy wyglądają przepięknie. Coś niesamowitego :D

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

1-DAY ACUVUE DEFINE 90 szt.

1-DAY ACUVUE DEFINE 90 szt.

UWAGA!
Produkcja produktu została zakończona. Niektóre moce jednak pozostają w naszym magazynie. Prosimy o kontakt przez e-mail przed złożeniem zamówienia.

Zobacz także: