AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL 6 szt.

Nowy produkt

1-7 dni roboczych

W związku z wycofywaniem z produkcji soczewek AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL informujemy, że niektóre parametry mogą być już niedostępne w sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub wybór soczewek nowej generacji Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal 6 szt.

Więcej szczegółów

135,10 zł z VAT

 • Multifokalne soczewki miesięczne z rodziny produktów AIR OPTIX od firmy ALCON.

  • tryb wymiany: miesięczne
  • korygujące krótkowzroczność i nadwzroczność
  • dla osób cierpiących na starczowzroczność
  • nowatorskie rozwiązania dla doskonałego widzenia i komfortu
  • producent firma ALCON

  Chcesz widzieć wyraźnie w każdej odległości? Pragniesz odczuwać maksymalny komfort przez cały okres noszenia soczewek? Progresywne soczewki AIR OPTIX AQUA stworzono aby sprostać tym wymaganiom. Unikalny design soczewki pozwala skutecznie korygować wadę prezbiopii oferując Ci idealną jakość widzenia na różnych dystansach. Dodatkową ich zaletą jest oferowany przez nie poziom komfortu, który osiągnięto dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii dzięki którym udało się osiągnąć bardzo wysoką przepuszczalność tlenu oraz odpowiednie nawilżenie.

  PROGRESYWNE SOCZEWKI AIR OPTIX SĄ DLA CIEBIE JEŚLI:

  • jesteś po czterdziestce i zmagasz się z problemem prezbiopii;
  • oczekujesz wyraźnego widzenia w różnych odległościach;
  • preferujesz soczewki wymieniane w trybie miesięcznym;
  • zależy Ci na maksymalnym komforcie, bez kompromisów;
  • poszukujesz pierwszych soczewek progresywnych lub te których używasz obecnie nie spełniają Twoich oczekiwań.

  OSTRE WIDZENIE NA RÓŻNYCH DYSTANSACH

  Po 40-tym roku życia nasze oczy zaczynają tracić możliwość wyraźnego widzenia obiektów znajdujących się w bliskiej odległości. Dolegliwość ta nazywana jest prezbiopią lub starczowzrocznością. Jest ona nieunikniona, może jednak być bez problemu skorygowana za pomocą szkieł kontaktowych, takich jak np. AIR OPTIX MULTIFOCAL. Soczewki te używają specjalnego designu- The Unique Precision Profile, którego celem jest skuteczna korekcja prezbiopii. Rozwiązanie to umożliwi Ci ostre widzenie obiektów znajdujących się blisko- co pozwoli Ci przeczytać nawet rzeczy napisane małym drukiem. Nie będziesz mieć także problemów z widzeniem w pośrednich odległościach co uczyni np. pracę przed komputerem ponownie łatwą i przyjemną. W końcu również obraz widziany na dalekich dystansach nie będzie rozmazany ani zniekształcony. Ułatwi Ci to znacząco między innymi jazdę samochodem, czyniąc ją jednocześnie znacznie bezpieczniejszą. Unikalna konstrukcja soczewek AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL pozwala także na bardzo płynne przechodzenie między różnymi odległościami widzenia.

  KOMFORTOWE UŻYTKOWANIE PRZEZ CAŁY MIESIĄC

  Podobnie jak inne soczewki marki AIR OPTIX firmy ALCON również ich progresywna wersja wyposażona została w innowacyjny system SmartShield. Jego zadaniem jest stworzenie na powierzchni soczewki ultra cienkiej warstwy ochronnej, która zabezpiecza soczewki przed zanieczyszczeniami- zarówno z zewnątrz jak i z wewnątrz- które mogłyby przyczynić się do obniżenia komfortu noszenia soczewek. Wysokie nawilżenie, zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami, a także optymalna przepuszczalność tlenu sprawiają, że używanie soczewek multifokalnych AIR OPTIX AQUA jest wyjątkowym doświadczeniem, nie wiążącym się z irytującymi skutkami ubocznymi.

  JAK DBAĆ O PROGRESYWNE SOCZEWKI AIR OPTIX?

  Multifokalne soczewki AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL jako soczewki miesięczne wymagają regularnej pielęgnacji. Polega ona na przemywaniu soczewek za pomocą specjalnego płynu po każdy ich zdjęciu oraz przechowywania w dedykowanym pojemniku wypełnionym płynem. Do pielęgnacji AIR OPTIX MULTIFOCAL polecamy płyny marki CareView Aqua Premium w opakowaniach 500 ml oraz 100 ml.

  SZUKASZ INNEGO PRODUKTU Z RODZINY AIR OPTIX?

  AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL oferujemy także w opakowaniu zawierającym 3 soczewki. W naszym sklepie znajdziesz także inne produkty z rodziny AIR OPTIX. Wśród nich sferyczne soczewki AIR OPTIX with HydraGlyde. Soczewki do noszenia w trybie dzień i noc AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA czy toryczne soczewki AIR OPTIX for ASTIGMATISM.

  Przelicznik dodatku:
   

  DodatekOko dominująceOko niedominujące
  do +1,0LOLO
  +1,25, +1,5MEDMED
  +1,75, +2,0MEDHI
  +2,25 i 2,5HIHI

 • Moc+6.00 do -10.00
  Krzywizna8,6
  Średnica14,20
  Ilość soczewek w opakowaniu6 sztuk
  Termin realizacji1-7 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2017-08-30

Polecam

Polecam te soczewki oraz zakupy w sklepie optes.pl!

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2017-06-05

Świetne progresy

Najlepsze soczewki progresywne na rynku. Nawet po wielu godzinach noszenia oczy nie są specjalnie przemęczone czy wysuszone. Widzenie na najwyższym poziomie, ostro i wyraźnie. Jestem niezwykle zadowolona z tych soczewek kontaktowych.

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL 6 szt.

AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL 6 szt.

W związku z wycofywaniem z produkcji soczewek AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL informujemy, że niektóre parametry mogą być już niedostępne w sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub wybór soczewek nowej generacji Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal 6 szt.

Zobacz także: