Soczewki miesięczne Jest 82 produktów.

na stronę
 • 56,30 zł

  56,30 zł
  2 Recenzje
 • 60,70 zł

  60,70 zł
  0 Recenzje
 • 72,50 zł

  Miesięczne soczewki kontaktowe Miru 1month, zostały wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Są bardzo wygodne w noszeniu, dobrze uwodnione i w dużym stopniu przepuszczają tlen. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk soczewek, co wystarcza na trzy miesiące użytkowania.

  72,50 zł
  1 Recenzje
 • 33,50 zł

  33,50 zł
  0 Recenzje
 • 74,00 zł

  UWAGA!Produkcja produktu została zakończona. Niektóre moce pozostały jednak w naszym magazynie. Prosimy o kontakt przez e-mail przed złożeniem zamówienia.

  74,00 zł
  0 Recenzje
 • 71,50 zł

  Osoby z astygmatyzmem jako formę korekcji wady wzroku najczęściej wybierają okulary. Rezygnacja z soczewek kontaktowych zazwyczaj związana jest z niskim poziomem zadowolenia oraz trudnościami wynikającymi z dopasowaniem szkieł do potrzeb wymagającego oka.

  71,50 zł
  0 Recenzje
 • 56,30 zł

  56,30 zł
  0 Recenzje
 • 44,50 zł

  Soczewki AIR OPTIX plus HydraGlyde wykorzystują najnowocześniejsze technologie aby chronić Twoje oczy i zapewnić im maksimum komfortu. soczewki miesięczne dostępne w mocach ujemnych i dodatnich nowatorskie technologie HydraGlyde oraz SmartShield duża przepuszczalność tlenu i odpowiednie nawilżenie renomowany producent ALCON

  44,50 zł
  1 Recenzje
 • 39,00 zł

  39,00 zł
  0 Recenzje
 • 102,00 zł

  Soczewki miesięczne Eyeye Bioxy zostały wykonane z materiału hipoalergicznego Hioxifilcon A. Jest on bardzo polecany dla alergików, ponieważ nie powoduje podrażnień.

  102,00 zł
  0 Recenzje
 • 125,90 zł

  Hydrożelowe soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy Toric przeznaczone są dla astygmatyków, którzy preferują soczewki miesięczne. Ze względu na swoje wyjątkowe cechy mogą nosić również alergicy oraz osoby o wrażliwych oczach. W opakowaniu jest 6 soczewek, więc starczy ono na 3 miesiące użytkowania.

  125,90 zł
  0 Recenzje
 • 19,80 zł

  19,80 zł
  0 Recenzje
 • 88,90 zł

  Biofinity Multifocal to progresywne, miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z prezbiopią. Zapewniają świetną ostrość widzenia w odległościach bliskich, dalekich oraz pośrednich. miesięczny tryb wymiany moce dodatnie i ujemne technologie Aquaform i Balanced Progressive skutecznie korygują wadę prezbiopii materiał silikonowo- hydrożelowy...

  88,90 zł
  0 Recenzje
 • 91,80 zł

  Proclear Toric to wyjątkowy produkt na rynku - miesięczne toryczne soczewki kontaktowe, stworzone z myślą o astygmatykach, o tak wysokim nawilżeniu, że eliminują problem suchych, podrażnionych oczu. Zaprojektowane i wykonane przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek na świecie - Cooper Vision i polecane przez Amerykańską Komisję Leków.

  91,80 zł
  1 Recenzje
 • 47,80 zł

  Biofinity XR to soczewki przeznaczone specjalnie dla osób o bardzo dużych wadach wzroku, tak krótkowzroczności jak i nadwzroczności. Zapewniają maksymalny komfort w połączeniu z najlepszą jakością widzenia. miesięczny tryb wymiany dzienny lub rozszerzony tryb noszenia zakres mocy ujemnych nawet od -20 D zakres mocy dodatnich aż do +15 D innowacyjna...

  47,80 zł
  0 Recenzje
 • 57,40 zł

  Dlaczego warto wybrać soczewki kontaktowe Clariti multifocal? Są to miesięczne silikonowo-hydrożelowe szkła kontaktowe wyprodukowane przez firmę CooperVision. Warto wiedzieć, że są to wieloogniskowe soczewki kontaktowe. Ich przeznaczeniem jest korygowanie prezbiopii, czyli starczowzroczności. Najczęściej dotyczy ona osób po 40 lub 45 roku życia. Metoda...

  57,40 zł
  0 Recenzje
 • 128,97 zł

  128,97 zł
  0 Recenzje
 • 49,00 zł

  Proclear Toric to wyjątkowy produkt na rynku - miesięczne toryczne soczewki kontaktowe, stworzone z myślą o astygmatykach, o tak wysokim nawilżeniu, że eliminują problem suchych, podrażnionych oczu. Zaprojektowane i wykonane przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek na świecie - Cooper Vision i polecane przez Amerykańską Komisję Leków.

  49,00 zł
  0 Recenzje
 • 45,00 zł

  Soczewki Clariti Toric to miesięczne toryczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, które niezwykle skutecznie korygują astygmatyzm. Wyróżniają się one bardzo wysoką tlenoprzepuszczalnością. Soczewki Clariti Toric charakteryzują się asferyczną budową i gwarantują bardzo przejrzyste widzenie. W jednym opakowaniu znajdują się trzy sztuki soczewek kontaktowych,...

  45,00 zł
  0 Recenzje
Pokazuję 25 - 48 na 82 produktów
Soczewki miesięczne
Soczewki miesięczne to soczewki o 30 dniowym okresie użytkowania, po upływie tego czasu należy wymienić je na nową parę. Używając miesięcznych szkieł kontaktowych należy stosować płyn do ich pielęgnacji, przez cały okres noszenia. Każdorazowo po ściągnięciu soczewek z oczu należy przeczyścić je płynem pielęgnacyjnym, a następnie wypełnić płynem sterylny pojemnik na soczewki i umieścić je w nim. Systematyczna pielęgnacja soczewek miesięcznych jest obowiązkową czynnością, gdyż są one szczególnie narażone na zanieczyszczenia ze względu na długi okres użytkowania. Odpowiednia pielęgnacja pozwala zapobiec powstawaniu zabrudzeń i zachować doskonałą jakość widzenia.

Soczewki miesięcznego użytku produkowane są w dwóch rodzajach; jako soczewki przeznaczone do dziennego użytku oraz soczewki systemu dzień­noc. Pierwsze wymagają standardowej pielęgnacji, po ściągnięciu ich na noc, natomiast drugie można pozostawić na oczach przez całą dobę, również w nocy, aczkolwiek należy zdejmować je z oczu w celu ich oczyszczenia.

Miesięczne soczewki kontaktowe skierowane są do osób, które chcą całkowicie zrezygnować z noszenia okularów korekcyjnych. Ich codzienne używanie jest wygodne, ze względu na długi okres użyteczności.