Akcesoria Jest 2 produktów.

Pokazuję 1 - 2 na 2 produktów
Akcesoria
Nosząc soczewki kontaktowe należy pamiętać o istotnych akcesoriach do soczewek. Pielęgnacja soczewek kontaktowych wymaga posiadania pojemniczka na soczewki, który umożliwia przechowywanie soczewki w płynie pielęgnacyjnym. W ofercie sklepu dostępne są plastikowe i szklane pojemniki na soczewki, o różnych kształtach, zawierające najczęściej oznakowania prawej i lewej soczewki. Używanie sterylnego pojemnika na soczewki jest niezbędne dla osób noszących soczewki kontaktowe wymagające systematycznej pielęgnacji.

Bardzo przydatnym dodatkiem dla użytkowników soczewek kontaktowych dla użytkowników soczewek kontaktowych jest zestaw podróżny, który najczęściej zawiera pojemnik na soczewki, buteleczkę na płyn oraz pęsetę, a także lusterko. Wszystkie te akcesoria zapakowane są oczywiście w jedno pudełeczko, które dostępne jest w różnych kształtach i kolorach. Zestaw ten pozwoli na utrzymanie wymienionych akcesoriów w czystości, a także stanowi doskonałe rozwiązanie podczas podróży.

Płatki na oczy polecane aby ukoić przemęczone i zaczerwienione oczy. Stosowanie płatków polecane jest szczególnie osobom noszącym soczewki kontaktowe, bądź spędzające wiele godzin przed komputerem.