Metody płatności

Złożone zamówienia w sklepie optes.pl opłacić możesz na kilka sposobów, w zależności od tego która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Dostępne w naszym sklepie metody płatności to: 

1. Płatności online PayU

Wybierając tę metodę płatności za swoje zakupy zapłacisz wygodnie, szybko i bezpiecznie. Za pośrednictwem PayU swoje zamówienie opłacisz szybkim przelewem z ponad 20 polskich banków, a także kartą płatniczą lub kredytową. Twoje pieniądze zostaną natychmiast przekazane na nasz rachunek co przyśpieszy rozpoczęcie realizacji zamówienia. Poza wygodą i tempem przekazania pieniędzy płatności za pośrednictwem PayU zapewniają także maksymalne bezpieczeństwo realizacji płatności, co pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych zmartwień i spokojnie oczekiwać na zamówione produkty. 

platnosc-taniesoczewkiplatnosc-taniesoczewki

2. Zwykły przelew bankowy

Decydując się na płatność zwykłym przelewem bankowym po potwierdzeniu zamówienia otrzymasz dane naszego rachunku bankowego, na które należy przelać należności za zamówienie. Wybierając tę metodę płatności musisz liczyć się z dłuższym czasem realizacji zamówienia, zostanie on bowiem wydłużony o czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie. Przelewy za zamówienia dla których została wybrana ta metoda płatności, należy realizować na poniższe dane: 

Odbiorca: Optocare sp z o.o.  ul. Makuszyńskiego 18 31-752 Kraków  

Nr rachunku: 97 1240 1037 1111 0011 2072 5491

Tytuł przelewu: numer Twojego zamówienia

3. Płatność przy odbiorze przesyłki

Jeżeli wybierzesz tę metodę płatności za swoje zamówienie zapłacisz gotówką kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Ze względu na brak konieczności oczekiwania na wpłatę w przypadku tej metody płatności Twoje zamówienie od razu zostanie przekazane do realizacji. Za wysyłkę z płatnością pobraniową pobierana jest dodatkowa opłata.