Soczewki jednodniowe Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuję 1 - 24 na 54 produktów
Soczewki jednodniowe
Jak sama nazwa wskazuje, soczewki jednodniowe są przeznaczone do jednorazowego użytku. Takie szkła kontaktowe nie wymagają pielęgnacji i przechowywania w pojemnikach z płynem do soczewek, ponieważ wyrzuca się je po ściągnięciu z oczu, a następnego dnia zakłada nową parę. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na pielęgnację soczewek lub chcą ich używać tylko okazjonalnie.

Jednodniowe szkła kontaktowe wykonywane są z materiału, który zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza oraz utrzymuje nawilżenie przez całą dobę. Soczewki te, szczególnie zalecane są alergikom i osobom o wrażliwych oczach ze względu na wysoki wskaźnik higieniczności. Codzienna wymiana soczewek kontaktowych wyklucza ryzyko zabrudzenia ich drobnoustrojami oraz osadami białkowymi. Okres noszenia soczewek na oku jest bardzo, krótki zatem pozwala to na utrzymanie doskonałej jakości widzenia przez cały dzień.

Soczewki jednodniowe charakteryzują się szczególnym poczuciem komfortu. Fakt, że nie wymagają one pielęgnacji sprawia że ich użytkowanie jest jeszcze bardziej wygodne niż w przypadku pozostałych rodzajów soczewek.