Dailies TOTAL1 30 szt. Zobacz większy

Dailies TOTAL1 90 szt.

Nowy produkt

5 dni roboczych

300,99 zł z VAT

 • Soczewki Dailies Total 1 to jednodniowe soczewki, które dostępne są w ofercie firmy Alcon.

  Są to soczewki jednorazowego użytku, które jako jedyne na świecie zawierają gradient uwodnienia. Oznacza to, że wewnętrzna warstwa soczewki, która nie wchodzi w kontakt z okiem zawiera 33% wody, zewnętrzna część ponad 80% a przy powierzchni rogówki wynosi nawet 100%. Soczewki Dailies Total 1 dzięki swej innowacyjnej budowie sprawiają, że są one nadzwyczaj komfortowe w użytkowaniu. Kolejnym atutem soczewek Dailies Total 1 jest wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu, który wynosi 156 Dk/t. Dzięki temu oczy są prawidłowo dotlenione czyli wolne od podrażnień. Ponadto, zawierają fosfatydylocholinę, substancję naturalnie występującą w łzach.

  Soczewki Dailies Total 1 stworzono z myślą o osobach, które stawiają na bardzo wysoki komfort noszenia. Dodatkowo, zalecane są tym, którzy podczas używania innych soczewek kontaktowych cierpieli na odczucie suchości oka i podrażnienia rogówki.

  Soczewki mogą być sprzedawane bez opakowania zbiorczego.

  Zobacz soczewki Dailies Total 1 w innej wielkości opakowania:

 • Moc+6.00 do -12,00
  Krzywizna8,5
  Średnica14,10
  Ilość soczewek w opakowaniu90 sztuk
  Termin realizacji5 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2017-06-26

Warte tej ceny

Soczewki drogie ale faktycznie sprawują się lepiej od wszelkich innych jednodniowych soczewek. Mam problem z wrażliwymi oczami i dotychczas stosowane soczewki sprawiały mi problemy przy dłuższym noszeniu lub w pomieszczeniach z klimą. W total1 rzeczywiście jest inaczej, soczewki super nawilżają i nawet pod sam koniec dnia nie dają o sobie znać.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Dailies TOTAL1 90 szt.

Dailies TOTAL1 90 szt.

rekomendacje_op_daily_90_1.jpg