BioView Daily 5 szt. Zobacz większy

bioview Daily 30 szt.

Nowy produkt

24 godziny

Zmagasz się z wadą nadwzroczności lub krótkowzroczności, przy czym dokuczają Ci zaburzenia filmu łzowego oraz problem suchego oka? Szukasz soczewek kontaktowych najwyższej jakości, których użytkowanie nie będzie wiązało się z dyskomfortem? Wypróbuj bioview Daily - innowacyjne soczewki III generacji dedykowane wymagającym użytkownikom, którzy cenią sobie użytkowanie tej metody korekcji wzroku w trybie jednorazowym.

Więcej szczegółów

90,99 zł z VAT

 • bioview Daily - kluczowe informacje o produkcie

  bioview Daily to wysokiej jakości soczewki kontaktowe, dedykowane zarówno krótkowidzom, jak i dalekowidzom. Stworzone zostały z nowoczesnego materiału Olifilcon B, który sprawia, że ich użytkowanie wiąże się z wysokim poziomem wygody i komfortu. Błyskawicznie dopasowują się one do oka użytkownika, pozostając praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia, nie wywołując dyskomfortu ani poczucia obcego ciała w oku. Produkt cechuje się maksymalnym poziomem nawilżenia (47%), co sprawia, że Twoje oczy pozostaną świeże i pełne blasku podczas użytkowania, przy czym nie odczujesz ich nadmiernego zmęczenia oraz nieprzyjemnej suchości. Soczewki bioview Daily posiadają ponadto wysoki poziom przepuszczalności tlenowej (Dk/t =150), dzięki czemu rogówka posiada stały i swobodny dostęp do tlenu - przekłada się to na przeciwdziałanie pojawianiu się groźnych infekcji oraz niechcianych podrażnień.

  Produkt został dodatkowo wyposażony w filtry UV, dzięki czemu Twoje oczy pozostaną chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki bioview Daily dedykowane są do noszenia w trybie jednodniowym, nie wymagają więc od Ciebie codziennej pielęgnacji, po prostu rano sięgasz po czystą i nową parę, a wieczorem wyrzucasz zużytą do kosza. To wygodna opcja, szczególnie dla osób, które nie chcą tracić cennego czasu na czyszczenie soczewek. Ponadto soczewki wyposażone zostały w specjalne zabarwienie na powierzchni, co przekłada się na ich wygodną i łatwą aplikację, będą więc doskonałym wyborem także dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek bioview Daily, co jest ilością, która pozwoli Ci na 15 lub 30 dni ich użytkowania, w zależności od tego czy wada wzroku jest identyczna u obu oczu.

  Najważniejsze cechy soczewek bioview Daily

  • Maksymalna wygoda - soczewki zostały stworzone z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo komfortowe.
  • Kompleksowe nawilżenie - soczewki cechują się wysokim uwodnieniem, co sprawia, że podczas ich noszenia nie odczujesz nieprzyjemnej suchości oraz podrażnień, a Twoje oczy pozostaną świeże i pełne blasku.
  • Ochrona UV - produkt wyposażony został w filtry UV, które skutecznie ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
  • Wygodna aplikacja - bioview Daily posiadają dodatkowe zabarwienie na swojej powierzchni, dzięki czemu ich zakładanie jest bardzo proste, także dla niedoświadczonych użytkowników.
  • Tryb jednodniowy - soczewki nie wymagają od Ciebie codziennej pielęgnacji, każdego ranka sięgasz po nową i czystą parę bez konieczności jej odkażania i czyszczenia.
  • Ekonomiczne opakowanie - w opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek, to adekwatna ilość na wypróbowanie lub połączenie ich z zestawem o innej mocy.

  Dla kogo soczewki jednodniowe bioview Daily?

  bioview Daily to jednodniowe soczewki idealne dla wymagających użytkowników, którzy nie chcą tracić cennego czasu na ich codzienną pielęgnację i lubią cieszyć się wygodą oraz prostotą użytkowania. Będzie to także idealna opcja dla osób, które zmagają się z problemem suchego oka oraz zaburzeniami filmu łzowego. Warto postawić na ten model także wtedy, jeżeli spędzasz wiele czasu przed ekranem komputera i odczuwasz w związku z tym podrażnienia oraz dyskomfort.

  Zobacz soczewki #bioview Daily w innych wielkościach opakowań:

 • Moc-10.00 do +8.00
  Krzywizna8,8
  Średnica14,10
  Ilość soczewek w opakowaniu30 sztuk
  Termin realizacji24 godziny

Opinie

Oceń 
2020-04-29

xxx

Na co dzień pracuję przy komputerze, więc potzrebuję soczewek, które dobrze nawilżą moje oczy. Dotychczas używałam soczewek Acuvue, ale zauważyłam mniejszą tolerancję oczu w ostatnim czasie. Kupiłam soczewki bioview na promocji, zeby przekonać się czy rzeczywiście są premoium. I jestem zaskoczona, bo faktycznie dają radę. Nie czuć ich na oku, nie powodują suchego oka, tylko cena bez promocji nie powala.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  bioview Daily 30 szt.

  bioview Daily 30 szt.

  Zmagasz się z wadą nadwzroczności lub krótkowzroczności, przy czym dokuczają Ci zaburzenia filmu łzowego oraz problem suchego oka? Szukasz soczewek kontaktowych najwyższej jakości, których użytkowanie nie będzie wiązało się z dyskomfortem? Wypróbuj bioview Daily - innowacyjne soczewki III generacji dedykowane wymagającym użytkownikom, którzy cenią sobie użytkowanie tej metody korekcji wzroku w trybie jednorazowym.