Soflens 38 6 szt. Zobacz większy

Soflens 38 6 szt.

Nowy produkt

20 dni roboczych (24 godziny dla mocy ujemnych w krzywiźnie 8.7)

W przypadku mocy plusowych prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt w celu ustalenia dostępności danej mocy. 

Więcej szczegółów

65,48 zł z VAT

 • SofLens 38 są soczewkami miesięcznymi wyprodukowanymi przez firmę Bausch & Lomb. Zastosowanie hydrożelowego materiału zapewnia łatwość dopasowania się do naturalnego kształtu oka oraz komfort użytkowania przez cały dzień. Na korzyść tego rozwiązania przemawia również optymalne nawilżenie, wysoki poziom tlenoprzepuszczalności, a także zabarwienie, które ułatwia aplikację. Soczewki są odporne na naturalne osady i zabrudzenia, co przekłada się na wyraźne widzenie w każdej sytuacji. Opakowanie, zawierające 6 sztuk produktu, to dla użytkowników z tą samą wadą wzroku w obu oczach, możliwość 3 miesięcy codziennego użytkowania.

  SofLens 38 - zastosowanie

  Miesięczne soczewki SofLens 38 to wygodna alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Ze względu na zastosowane rozwiązania świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku użytkowników dopiero uczących się aplikacji soczewek, jak i korzystających z tej formy korekcji wzroku już od dawna.

  SofLens 38 świetnie spisują się w przypadku osób aktywnych fizycznie. Nie przemieszczają się samoistnie po oku i nie wypadają, co ma szczególne znaczenie m.in. podczas uprawiania sportów ekstremalnych. W przeciwieństwie do okularów soczewki nie ograniczają pola widzenia. Ze względu na dużą tlenoprzepuszczalność szkła te wybierane są przez osoby z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień i zaczerwienień.

  Obecnie model ten produkowany jest wyłącznie z mocami ujemnymi dla krótkowidzów. Producent zakończył wytwarzanie tych soczewek w mocach dodatnich. 6 sztukowe opakowanie wystarcza na 3 miesiące codziennego użytkowania w przypadku użytkowników z tą samą wadą wzroku w obu oczach.

  Opis soczewek SofLens 38

  SofLens 38 to miesięczne soczewki kontaktowe, które zyskały popularność wśród wielu grup użytkowników. Zastosowane technologie zapewniają komfort użytkowania oraz zapobiegają wysuszaniu oka. Do cech szczególnych prezentowanych soczewek od Bausch&Lomb należą:

  • miękki hydrożelowy materiał szybko dopasowujący się do naturalnego kształtu rogówki,    

  • niejonowany Polymacon - materiał odznaczający się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na zanieczyszczenia i naturalnie powstające osady białkowe,    

  • optymalne uwodnienie na poziomie 38% i wysoka tlenoprzepuszczalność,

  • technologia wytłaczania Reverse Process III (obróbka skrawaniem i odlew wirowy) dla zapewnienia łatwej aplikacji i zdejmowania z oka,    

  • ograniczenie ryzyka podrażnień, zaczerwienień i infekcji oka,

  • wygodne użytkowanie nawet przez wiele godzin dziennie,    

  • 30 dni codziennego komfortowego, wyraźnego i ostrego widzenia obrazu,

  • tryb dzienny.

  Zasady noszenia soczewek SofLens 38

  SofLens 38 można użytkować w trybie dziennym przez miesiąc. Konieczna jest codzienna pielęgnacja soczewek, aby zachowały one swoje właściwości na cały okres użyteczności. Szkła kontaktowe należy zdejmować codziennie przed snem i zanurzać je w pojemniku ze specjalnym preparatem do dezynfekcji. Wystarczy kilka godzin, aby soczewki były ponownie gotowe do użycia. Po 30 dniach od pierwszego kontaktu z okiem należy wymienić soczewki na nową parę.

  Zobacz również inne soczewki miesięczne marki Soflens:

 • Moc+4.00 do -9.00
  Krzywizna8,4, 8,7
  Średnica14,00
  Ilość soczewek w opakowaniu6 sztuk
  Termin realizacji20 dni roboczych (24 godziny dla mocy ujemnych w krzywiźnie 8.7)

Opinie

Oceń 
2019-08-23

Super

Przyjemne dla oka, nic nie czuć, można nosić do późnego wieczora, polecam

  Oceń 
  2017-06-23

  Bardzo fajne

  Bardzo fajne soczewki miesięczne. Cena rewelacja, soczewki nie powodują żadnych niemiłych doświadczeń.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Soflens 38 6 szt.

  Soflens 38 6 szt.

  W przypadku mocy plusowych prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt w celu ustalenia dostępności danej mocy.