Biofinity Multifocal 3 szt. Zobacz większe

Biofinity Multifocal 3 szt.

Nowe

W związku z wycofaniem ze sprzedaży soczewek Biofinity Multifocal nie są one już dostępne w naszym sklepie. Możesz je bezpiecznie zamienić na jedne z polecanych przez nas soczewek:

Więcej szczegółów

114,99 zł

Zapłacisz szybko i bezpiecznie z
Zapłacisz szybko i bezpiecznie z

Opis

Moc+6.00 do -8.00
Krzywizna8,6
Średnica14,00
Ilość soczewek w opakowaniu3 sztuki
Termin realizacjiod 14 do 21 dni roboczych

Więcej informacji

Biofinity Multifocal to progresywne, miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z prezbiopią. Zapewniają świetną ostrość widzenia w odległościach bliskich, dalekich oraz pośrednich.

 • miesięczny tryb wymiany
 • moce dodatnie i ujemne
 • technologie Aquaform i Balanced Progressive
 • skutecznie korygują wadę prezbiopii
 • materiał silikonowo- hydrożelowy
 • producent CooperVision

Masz więcej niż 40 lat i cierpisz na prezbiopię, która powoduje utratę zdolności wyraźnego widzenia przedmiotów, które znajdują się w bliskiej odległości? Jeżeli odpowiedziałeś tak to mamy rozwiązanie na Twoje problemy- soczewki Biofinity Multifocal. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii soczewki te zapewniają idealną ostrość widzenia w różnych odległościach, przy tym zapewniając pełny komfort noszenia. Dodatkowym atutem jest fakt, że soczewki mogą być stosowane w trybie przedłużonym (czyli bez zdejmowania na noc) do 30 dni i 29 nocy.

PROGRESYWNE SOCZEWKI BIOFINITY SĄ DLA CIEBIE JEŚLI:

 • zależy Ci na doskonałej jakości widzenia w dali, bliży i odległościach pośrednich;
 • doceniasz najwyższy komfort w użytkowaniu soczewek;
 • oczekujesz dobrej przepuszczalności tlenu oraz właściwego nawilżenia;
 • preferujesz soczewki wielokrotnego użytku o rozszerzony trybie noszenia;
 • wybierasz swoje pierwsze soczewki kontaktowe bądź obecnie używane nie dają Ci pełni zadowolenia.

NOWATORSKA TECHNOLOGIA BALANCED PROGRESSIVE

Technologia Balanced Progressive oferuje zarówno krótkowidzom, jak i dalekowidzom znakomitą jakość widzenia w wieloogniskowych soczewkach. Soczewki wykorzystujące tą technologię mają wysoko zaawansowaną konstrukcję, która posiada wiele stref korekcji wzroku w obydwu soczewkach. Oferuje to najlepszą jakość widzenia tak z bliska, z daleka jak i w odległościach pośrednich.

RÓWNOMIERNE NAWILŻENIE I WYSOKA PRZEPUSZCZALNOŚĆ TLENU

Korzystając z nowoczesnych rozwiązań Biofinity Multifocal zapewniają pełen komfort przez cały okres stosowania. Technologia Aquaform stosowana tylko w soczewkach firmy CooperVision odpowiada za równomierne nawilżenie soczewek, gwarantując gładkość ich powierzchni. Jest ona także odpowiedzialna za miękkość i elastyczność soczewek, co wraz z odpowiednim ich kształtem także przyczynia się do zwiększania komfortu stosowania soczewek Biofinity. Aquaform zapewnia także wysoką przepuszczalność tlenu, która jest niezwykle ważna zarówno dla świetnego wyglądu jak i zdrowia Twoich oczu.

aquaform biofinity

JAK PIELĘGNOWAĆ SOCZEWKI BIOFINITY MULTIFOCAL?

Do pielęgnacji soczewek Biofinity Multifocal polecamy płyny Careview Aqua Premium w pojemnościach 100 ml oraz 500 ml.

SZUKASZ INNYCH SOCZEWEK Z RODZINY BIOFINITY?

W naszej ofercie znajdziesz również sferyczne soczewki Biofinity w opakowaniach zawierających 3 sztuki oraz 6 sztuk. Dla osób z dużą wadą wzroku polecamy Biofinity XR, a jeżeli poszukujesz soczewek torycznych zobacz Biofinity Toric.

Opinie

Napisz opinię

Biofinity Multifocal 3 szt.

Biofinity Multifocal 3 szt.

W związku z wycofaniem ze sprzedaży soczewek Biofinity Multifocal nie są one już dostępne w naszym sklepie. Możesz je bezpiecznie zamienić na jedne z polecanych przez nas soczewek:

Napisz opinię

Produkty powiązane