Proclear 1 Day 30 szt. Zobacz większy

Proclear 1 Day 30 szt.

Nowy produkt

5-7 dni roboczych

41,44 zł z VAT

 • Soczewki Proclear 1 Day to jednodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności, firmy Cooper Vision.

  Są to soczewki do produkcji których wykorzystano materiał Omafilcon A, który w połączeniu z 59% stopniem uwodnienia soczewki utrzymuje ją w odpowiednim nawilżeniu przez cały dzień, co przekłada się na wysoki komfort noszenia. Cechą charakterystyczną soczewek Proclear 1 Day jest wykorzystanie PC Technology™, innowacyjnejtechnologii dzięki której w skład soczewki wchodzą komórki phosphorylcholine, czyli substancje naturalnie występujące w komórkach ludzkich. Utrzymują one soczewkę w stanie wilgoci i posiadają zdolność otaczania się wodą. Ponadto, soczewki Proclear 1 Day cechuje wysoka przepuszczalność tlenu, co gwarantuje doskonały komfort użytkowania przez cały dzień.

  Soczewki Proclear 1 Day zalecane są wszystkim tym, którzy każdego dnia chcą zakładać świeżą parę szkieł. Ponadto, stworzono je z myślą o osobach cierpiących na suchość oka.

  Soczewki Proclear 1 Day występują również pod nazwą handlową Ultraflex Comfort 1 day oraz iLoox Contact Daily, Single Air.

 • Moc+6.00 do -12.00
  Krzywizna8,7
  Średnica14,20
  Ilość soczewek w opakowaniu3 sztuki
  Termin realizacji5-7 dni roboczych

Opinie

Oceń 
2018-07-17

Mocne 4

Zdecydowanie duży plus za dopasowanie do oka. Łatwo się zakłada. Czasami po całym dniu był problem ze zdjęciem soczewka potrafiła się przyssać do oka. Jeżeli chodzi o nawilżenie początkowo jest bardzo duży komfort, jednakże pod koniec dnia da się już odczuć suchość.

  Oceń 
  2017-06-30

  5+

  Jak dla mnie soczewki sprawdzają się rewelacyjnie. Nie odczuwam w nich żadnego dyskomfortu, korekta wzroku jest pierwsza klasa. Cenowo też wychodzą bardzo pozytywnie, zwłaszcza kupując na optes.pl :D

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2017-06-20

  ekspresowo

  Soczewki przysłane ekspresowo. Jakość na najwyższym poziomie.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Proclear 1 Day 30 szt.

   Proclear 1 Day 30 szt.