Proclear 1 Day 30 szt. Zobacz większy

Proclear 1 Day 90 szt.

Nowy produkt

5-7 dni roboczych

157,99 zł z VAT

 • Soczewki Proclear 1 Day to jednodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności, firmy Cooper Vision.

  Są to soczewki do produkcji których wykorzystano materiał Omafilcon A, który w połączeniu z 59% stopniem uwodnienia soczewki utrzymuje ją w odpowiednim nawilżeniu przez cały dzień, co przekłada się na wysoki komfort noszenia. Cechą charakterystyczną soczewek Proclear 1 Day jest wykorzystanie PC Technology™, innowacyjnejtechnologii dzięki której w skład soczewki wchodzą komórki phosphorylcholine, czyli substancje naturalnie występujące w komórkach ludzkich. Utrzymują one soczewkę w stanie wilgoci i posiadają zdolność otaczania się wodą. Ponadto, soczewki Proclear 1 Day cechuje wysoka przepuszczalność tlenu, co gwarantuje doskonały komfort użytkowania przez cały dzień.

  Soczewki Proclear 1 Day zalecane są wszystkim tym, którzy każdego dnia chcą zakładać świeżą parę szkieł. Ponadto, stworzono je z myślą o osobach cierpiących na suchość oka.

  Soczewki Proclear 1 Day występują również pod nazwą handlową Ultraflex Comfort 1 day oraz iLoox Contact Daily, Single Air.

  Zobacz soczewki Proclear 1 Day w innej wielkości opakowania:

 • Moc+8.00 do -12.00
  Krzywizna8,7
  Średnica14,20
  Ilość soczewek w opakowaniu90 sztuk
  Termin realizacji5-7 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Proclear 1 Day 90 szt.

Proclear 1 Day 90 szt.